Hakkımızda

CemilCopy_Bağlarbaşı_şubesi
CemilCopy_FaviconLogo

Biz ve daha fazlası!

Cemil baskı
çözümleri

12m²’lik bir alanda bir fotokopi makinesi ile başlayan hikayemiz şu anda 5 şubemiz ve 77 kişilik ekibimizle devam ediyor. 1983’de kurulan Cemil Baskı Çözümleri olarak sizlerin de desteği ve güveni ile yıllarca hizmetinizde bulunmayı hedefliyoruz.

 

77

Uzman Personel

40 Yıl

1983'den Günümüze

3000+

Kurumsal Müşteri

Neden En İyisiyiz?

40 yıllık tecrübe
Cemil Copy, 1983 yılından beri hizmet vermektedir. Bu uzun yıllar boyunca kazandığı deneyim ve tecrübe ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.
Müşteri memnuniyeti
Uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Son teknoloji cihazları, profesyonel ekip ve özelleştirilmiş hizmetler ile müşteri ihtiyaclarını karşılarız.
Profesyonel ekip
Cemil Copy, profesyonel ekibiyle hizmet verir. Uzman kadro, son teknoloji cihazları ve özel hizmetler ile müşteri ihtiyaçlarını karşılar.
Son teknoloji baskı cihazları
Cemil Copy, baskı sektöründe en son teknolojik baskı makinelerini kullanarak müşterilerine en kaliteli baskı hizmetini sunmaktadır.

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

Bir baskı merkezi düşünün bünyesinde kağıttan taşa, camdan tahtaya, deriden kumaşa, plastik malzemeye, aklınıza gelebilecek her türlü malzeme veya materyal üzerine baskı yapılıyor. İşte bu bahsi geçen hizmetleri tek bir adreste alabiliyorsunuz. Yani Cemil Baskı Çözümleri’nde. 

Bu çözümleri size sunabilmek için ileri teknoloji makina parkuruna sahibiz. Baskı sektörüne kattığımız yeniliklerle sektörümüzün öncü kuruluşuyuz. Doğayı seven marka yapımızla çevreye zarar vermeyecek şekilde makina parkuru ve geri dönüşümlü ürünler oluşturmaya çalışıyoruz. 

Sizlerin desteği ile hedeflediğimiz noktaya güvenli adımlarla tırmanıyor, zirveye çıkmanın keyfini beraber paylaşıyoruz.

Cemil Mehmet Görünmez

Yönetim Kurulu Başkanı

Bu firmalarla çalışmaktan gurur duyuyoruz​